This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Казка, яка стала реальністю

У Маріуполі народилася чудова традиція — уже четвертий раз мешканці та гості міста мають змогу насолодитися справжнім  світським балом, який проводиться за підтримки титульного партнера ПАТ «Азовмаш».

Організатори балу — PR компанія АstroМеdia, інформаційний портал «Маріуполь та Приазов’я», радники обласної адміністрації.

 

Історія Маріупольського світського балу розпочалася 2010 року. Його головна мета — познайомити учасників з  бальною епохою, створити  незвичайну, неповторну атмосферу, де кожен буде і актором, і глядачем одночасно,  навчити правилам світського етикету, естетично впливати на емоції  присутніх за допомогою використання різних видів мистецтва, розвивати творчі здібності через участь у танцях.

Маріупольський світський бал входить до складу Європейських балів.

Ця щорічна подія стала ідеальним місцем зустрічі представників бізнесу, політиків, діячів мистецтва з різних країн світу. У музичних вітальнях побували заслужені діячі культури та артисти України. На Маріупольський бал приїжджали гості з інших міст України та з-за кордону. На паркеті вальсували представники вищих державних органів влади, радники голови Донецької ОДА, гості з Торонто, Ізраїлю, Рима.

Незважаючи на свою недовгу поки що історію існування, світський бал у Маріуполі вже завоював серця маріупольчан усіх поколінь.

Цьогорічний бал, як і попередні, проходив у Маріупольському драмтеатрі. Сама святкова атмосфера вечора вже налаштовувала гостей на позитивний настрій та приємні враження.

Їх зустрічали на червоній доріжці під супровід муніципального духового оркестру.

Щоб потрапити на бал, гості мали дотримуватися правил бального етикету. Одним із таких правил є обов’язковий дрес-код. У запрошенні на бал вказується форма одягу, передбачена форматом проведення заходу: довга вечірня сукня для дам; смокінг, фрак, метелик і чорні туфлі — для кавалерів.

Осінній бал проходить для всіх бажаючих. На танцювальний паркет виходять люди різних соціальних рівнів та матеріального статку. За етикетом балу відвідувати подібний захід можна вже з 16 років.

Бажаючих потрапити на справжній світський бал було забагато, але більше трьохсот учасників організатори запросити не змогли, тому що паркет не вмістив би всіх.

Усі, хто потрапив цього разу на бал, були по-справжньому вражені його пишністю, казковістю, неймовірним антуражем, який створювали виставки картин галереї «Арт Люкс», «Саулес фабрика Україна» та самобутнього художника С.Олейнікова.

Скрізь панувало свято. А допомагав підтримувати цю атмосферу танцмейстер балу, керівник народної шоу-групи «Матадор»,  володар кубку України ACCETY 2012 р. Дмитро Самусенко.

Дотримуючись традиції, дебютанти відкрили бал чарівним полонезом ( урочистий танець-хід  у помірному темпі, що має польське походження — прим. авт.), а далі — більше.

Усі бажаючі виходили на паркет парами й разом із танцмейстером розучували Венеціанську пованну, вальс, падеспань, кадриль та інші старовинні танці.

У рамках вечора гості відвідали й театральну вітальню, де послухали поетичну композицію за віршами Марини Цвєтаєвої у виконанні народної артистки України, артистки Донецького обласного ордена «Знак Пошани» російського драматичного театру (м. Маріуполь) Світлани Отченашенко.

Крім цього, гостям було запропоновано подивитися показ мод від магазинів «Олександр і я», послухати найкращі молоді голоси Маріуполя, зокрема, — уже відомого за третім сезоном проекту «X-Фактор» Миколу Лесіва, взяти участь у конкурсах та бальній лотереї.

Маріупольський світський бал — це казка, яка стала реальністю, бо в ній здійснюються найзаповітніші мрії. Тільки на балу дівчата стають справжніми принцесами, а хлопці –лицарями та кавалерами.

— Ми хочемо, щоб на наш бал усім хотілося повертатися знову й знов. Я мрію, щоб колись на паркет вийшло як мінімум 60 танцювальних пар дебютантів, — ділиться враженнями директорка PR компанії AstroMedia. — Ми намагалися зробити так, щоб людям було цікаво на балу, щоб вони винесли для себе щось нове та корисне від відвідування такого заходу. Сподіваюся, що нам це вдалося. Найголовніша нагорода для мене — це щира подяка від гостей. Я не знаю, що буде надалі, але хотілося б, щоб «казка» ця тривала.

Приємним подарунком для мене став цей IV світський бал у Маріуполі. Таким дивовижним, незвичайним для сучасності він здавався ще казковішим, адже про такий бал могла мріяти тільки Попелюшка із казки. Для багатьох маріупольців і для мене, у тому числі,  ця казка стала реальністю. Сучасний бал — це відродження традицій минулого, це — запорука успішного майбутнього, де пріоритетними напрямками виступатимуть етикет і мораль.


Ольга РУДЕНКО.

Фото Лариси БІЛОЗЕРОВОЇ.


 

Ще схожі публікації:

Головна волхвиня України відвідала Слов’янськ
  Уже тривалий час Галина Лозко займається питаннями культури українського народу в дохристиянський період. В Україні немає науковця, який би так детально і найповніше дослід...
Карикатури – на землі Великоновосілківщини
Крім своєї основної просвітницької діяльності, Меморіальний музей В.І. Немировича-Данченка в селі Нескучному Великоновосілківського району проводить й інші культурно-масові заходи для відвідувачів. Зо...
Словесність і культура
У Міжнародний день рідної мови в Палаці культури ім. Горького відбувся Фестиваль словесності й культури народів Донбасу. Це вже п’ятий за ліком фестиваль і влаштовується він п’ятий рік поспіль. Впродо...
Донеччина в особах
Цього року ми відзначаємо 80-річчя створення Донецької області. У рамках підготовки до цієї визначної дати проводилося чимало цікавих і повчальних заходів. Одним із них стали краєзнавчі читання, що ві...
Людина всесвіту
Достойний приклад громадського чину, що вартий наслідуванню, відбувся цими днями в головному офісі всеукраїнської громадської організації інвалідів «Чорнобиль-Допомога». У читальній залі музею «Смолос...
Поетичне слово Бориса Білаша
Немає жодного поета у світі, який би не приділяв уваги у своїй поетичній спадщині темі любові до рідного краю. Адже рідний куточок для людини — це її Батьківщина, де ми народилися, здійснили свої перш...

The Author

Редакція "Донеччини"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Донеччина © 2016 Frontier Theme